0

Отзывы

 • Доброго вечора! Купляв у Вас вже більше року тому IPhone 8+, який по сьогодні працює ідеально! Хочу поцікавитись чи є у Вас функція Трейд ін, обміняти свій девайс на новішу модель, звісно ж з доплатою…?

  • Доброго дня ! Так обмін з доплатою можливий ! Підходьте в магазин )

 • Добрий день я заінтерисувався в цьому телефоні https://www.toreador.com.ua/product/samsung-galaxy-s9-plus-64gb-purple-54/
  Я би хотів узнати він підтримує наші сімкарти і чи його можна обновляти наприклад до 10 андртйід
  Буду радий якщо відповісте

  • Добрий день! Так телефон підтримує будь якого мобільного оператора ! Оновлюється по WiFi !

 • Лучший реселлер, если так можно назвать.
  Покупали с друзьями 4 устройства в разное время, брали iphone 6 потом 8, lg g6 и последней покупкой был samsung s10e. Все устройства работают прекрасно, кроме утопленного lg, покойся он с миром. Глава магазина очень приятный мужик, отправляют быстро, отвечают на любые вопросы, ничего не скрывают — что самое важное! Только положительные эмоции, всем советую

 • Здравствуйте, можно поинтересоваться, https://www.toreador.com.ua/product/samsung-galaxy-s10-128gb-prism-black-37/ какой процессор у данной модели: snapsragon или exynos?

 • Купила LG g8, стан дійсно майже ідеальний з кількома незначними подряпинами. Телефон дуже кльовий і швидкий, але є один великий недолік — недоступні оновлення, ні OTA ні через LG bridge (хоча тут сказали, що оновлюватися буде).
  Це розблокований американець від AT&T, у них оновлення доступні лише на території США з сімкою цього оператора. Я перечитала багато форумів, російських і закордонних — швидше за все надії на оновлення немає і в майбутньому.
  Зазначу, що тут на сайті на фото екрана був оператор Verizon, у якого оновленя якраз безпроблемне. Такий от «маленький» обман.
  Тому якщо для вас важливо не застрягнути назавжди із 9м андроїдом і старим патчем безпеки, то обов’язково уточнюйте ці моменти і перевіряйте телефон при отриманні.

  • Добрий день можливо вам випадково вислали AT&T в наявності було декілька моделей ! Якщо у вас виникли нюанси то звертайтесь , контакти вказані на сайті завжди будем раді вам допомогти , тим більше що телефон розлочений і він повинен у вас оновлюватись без проблем ! В нас так само є AT&T телефони які на 10 андроїді і онвлюються також без проблем, зверніться до наших менеджерів і ми обовязково вирішимо ваше питання ! Гарного дня !

Оставить свой отзыв

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *